Başkan Gençer’den, 1 Milyon Fidan Dağıtımına Anlamlı Destek

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katıldığı Kozak Yaylası Karaveliler Köyünde İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 1 milyon fidan dağıtım törenine katıldı.Beraberinde Cumhuriyet Halk...

Başkan Gençer’den, 1 Milyon Fidan Dağıtımına Anlamlı Destek

banner390
Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katıldığı Kozak Yaylası Karaveliler Köyünde İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 1 milyon fidan dağıtım törenine katıldı.

Beraberinde Cumhuriyet Halk Partisi Ayvalık İlçe Başkanı Asım Sürer, Belediye Başkan Yardımcısı Gökay Bacan, meclis üyeleri ve çok sayıda partili ile törene çıkartma yapan Başkan Gençer, burada yoğun ilgi ile karşılandı.

Dünya Kooperatifler Günü nedeni ile düzenlenen törene kalabalık bir ekiple katılan Gençer ve beraberindekiler tören sonrasında Ayvalık’a bağlı Bağyüzü Mahallesine de uğrayarak burada vatandaşlarla uzun uzun sohbet etti.

Gençer’in; Bağyüzü sakinlerinden gelen taleplerin giderilmesi için ilgili birimleri telefonla arayarak talimat vermesi ise dikkatlerden kaçmadı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.