Başkan Kamil Saka Her Ay Muhtarları Dinliyor

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, mahalle muhtarları ile bir araya gelmeye devam ediyor.Başkan Saka, her ay meclis toplantısında mahalle muhtarlarıyla bir araya geliyor. Kasım ayı meclis toplantısı öncesinde muhtarlarla aylık bilgilendirme...

Başkan Kamil Saka Her Ay Muhtarları Dinliyor

banner390
Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, mahalle muhtarları ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Başkan Saka, her ay meclis toplantısında mahalle muhtarlarıyla bir araya geliyor. Kasım ayı meclis toplantısı öncesinde muhtarlarla aylık bilgilendirme toplantısı yapan Başkan Saka, tek tek muhtarları dinledi. Muhtarların anlattığı meselelerle ilgili daire müdürlerine talimat veren Başkan Saka, katılımcı yönetim anlayışını çok önemsediklerini ve bu yüzden her ay ilçedeki mahalle muhtarları ile bir araya geldiklerini belirtti.

Saka, “Geniş bir coğrafyaya uzanan Edremit’i bir bütün olarak değerlendiriyoruz. Meselelerin tespiti ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşması noktasında muhtarlar bizim en büyük yardımcımız. Her ay belediye meclis toplantısı öncesinde muhtarlarımız ile bir araya gelerek sorunları dinliyoruz. Kısa vadede yerine getirilebilecek olanları meclis gündemine alıp hemen çözüm yolu arıyoruz. Katılımcı demokrasi anlayışımız gereği muhtarlarımız ve sivil toplum örgütlerinin görüşlerini değerlendirmeye alıyoruz” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.