Burhaniye’ De Küçük Efe Okulunun Gururu Oldu

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Mustafa Keskin İlkokulu öğrencisi Muhammet Efe Karayaz, bir derginin düzenlediği bilgi yarışmasında Balıkesir birinciliğini elde ederken okulunun gururu oldu. Okul Müdürü Murat Kırbıyık’ın başarı...

Burhaniye’ De Küçük Efe Okulunun Gururu Oldu

banner390
Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Mustafa Keskin İlkokulu öğrencisi Muhammet Efe Karayaz, bir derginin düzenlediği bilgi yarışmasında Balıkesir birinciliğini elde ederken okulunun gururu oldu. Okul Müdürü Murat Kırbıyık’ın başarı belgesi verdiği 10 yaşındaki Karayaz, haftada iki kitap okuduğunu söyledi.

Burhaniye de, Mustafa Keskin İlkokulu 4.sınıf öğrencisi Muhammet Efe Karayaz, özel bir derginin Deneme Sınavı’nda Balıkesir il birincisi oldu. Yurt genelinde 52 bin 851 öğrencinin katıldığı yarışmada ilk yirminin içine giren Muhammet Efe Karayaz, Okul Müdürü Murat Kırbıyık tarafından başarı belgesiyle ödüllendirilirken, okulunun da gururu oldu. Çok çalıştığını anlatan Karayaz” Haftada iki kitap okuyorum. Bunun yanı sıra 4.sınıflara ait dergilerin hepsini okuyorum. Kitap okumayı çok seviyorum. Bütün arkadaşlarıma da kitap okumayı tavsiye ediyorum” dedi. Oğlunun başarısıyla gurur duyduğunu bildiren Belediye Park ve Bahçeler Müdürü Nadir Karayaz’da bol okumanın başarıyı getirdiğini söyledi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.