Burhaniye’ De Minik Öğrenciler Yiyeceklerini Kendileri Hazırladı

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, 8 Eylül İlkokulu’nda ana sınıfına giden çocuklar yiyeceklerini kendileri üretiyorlar. Öğretmenleri Sibel Keser’in öncülüğünde turşu hazırlayan miniklerin bundan sonra da yoğurt yapımını öğrenecekleri...

Burhaniye’ De Minik Öğrenciler Yiyeceklerini Kendileri Hazırladı

banner390
Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, 8 Eylül İlkokulu’nda ana sınıfına giden çocuklar yiyeceklerini kendileri üretiyorlar. Öğretmenleri Sibel Keser’in öncülüğünde turşu hazırlayan miniklerin bundan sonra da yoğurt yapımını öğrenecekleri bildirildi.

8 Eylül İlkokulu’nda bulunan 3 ana sınıfının hepsi birer kumbara hazırlarken., bir taraftan da yiyecek hazırlama çalışmalarına başlandı. Kışlık turşuları birlikte hazırladıklarını anlatan Öğretmen Sebil Keser, bundan sonra da yoğurt yapımını öğreneceklerini anlattı. Müdür Yardımcısı Mustafa Can ile birlikte ana sınıflarını ziyaret eden Okul Müdürü Ali Bayraktar, Öğretmen Sibel Keser, Ayşen Çelik ve Mihrap Yeşilada’ya teşekkür etti. Müdür Bayraktar, okulda başarıyı artırmak için elbirliğiyle çalıştıklarını anlattı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.