Burhaniye Gençlik Merkezi’nin Afrika Çıkarması

Burhaniye Belediyesi Gençlik ve Kültür Merkezi folklor ekibi, Tanzaya’da ’Karibu Müzik ve Dans Festivali’nde Türkiye’yi temsil etti.Tanzanya Cumhurbaşkanının da katıldığı festival 8 gün sürdü. Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi ekibi,...

Burhaniye Gençlik Merkezi’nin Afrika Çıkarması

banner390
Burhaniye Belediyesi Gençlik ve Kültür Merkezi folklor ekibi, Tanzaya’da ’Karibu Müzik ve Dans Festivali’nde Türkiye’yi temsil etti.

Tanzanya Cumhurbaşkanının da katıldığı festival 8 gün sürdü. Burhaniye Belediyesi Gençlik Merkezi ekibi, Türkiye’nin dörtbir yanından sergilediği folklor gösterisiyle beğeni toplarken, aynı zamanda ebru sanatçısı Hikmet Barutçugil, yerli ve yabancı misafirlere ebru yapımını gösterdi. Burhaniye ekibi, Tanzanya Morogoro bölgesinde masrafları Princesss Oteli tarafından karşılanan safariye de katıldı. Bogomoya’da "Karibu Müzik ve Dans Festivali"nde 10 ülkeden 20 topluluğun katıldığı halk tarafından ilgiyle izlenen kortej yürüyüşüne katıldıktan sonra gece bir diğer sponsor olan Ledger Plaza Bahari Beach isimli otelde Türkiye temalı gösteriler sunuldu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.