banner417
banner425
14 Aralık 2014 Pazar 16:16
17 Okunma
Chp İl Yönetiminden Başkan Saka’ya Ziyaret
banner416
CHP Balıkesir İl Başkanı Muzaffer Mavuk ve il yönetimi, CHP’li Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı makamında ziyaret etti.

2015 yılı içerisinde yapılacak milletvekilliği seçimlerinde il yönetimi içerisinden de aday çıkabileceğini ve etik olarak görevlerini oluşacak yeni yönetime bırakacaklarını belirten İl Başkanı Muzaffer Mavuk, Edremit’te 68 yıl sonra büyük bir başarı elde eden Başkan Saka ve CHP İlçe Örgütüne teşekkürlerini ifade etti.

Türkiye’nin gidişatını iyi görmediklerini ve bu bağlamda 2015 yılı içerisinde gerçekleştirilecek genel seçimlerin ülkenin geleceği açısından son derece önemli olduğunu belirten Başkan Mavuk, herkesin adaylığına saygı duyduklarını ve birlik içerisinde bir seçim geçireceklerini söyledi.

Ziyaret nedeniyle CHP Balıkesir İl Yönetimine teşekkürlerini ifade eden Başkan Saka, genel seçimlerde aday olacak bütün partililere aynı mesafede olacaklarını, olaya bireysel yaklaşmanın doğru olmadığını ifade etti. Türkiye’nin artık ilerici politikalara ihtiyacı olduğunu ve çağdaşlaşmanın önü alınamaz bir gerçeklik olduğunu sözlerine ekleyen Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “kimin veya kimlerin aday olduğundan çok CHP’nin doğru politikaları halka anlatması gerektiğini düşünüyoruz ve çalışmaların bu doğrultuda sürdürülmesi gerektiğine inanıyorum” dedi.

Görüşmede, CHP Edremit İlçe Başkanı Yurt Yıldırım, Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş ve Edremit Belediyesi’nin CHP’li meclis üyeleri de yer aldı.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426