Edremit Belediye Başkanı Saka Tbmm’yi Ziyaret Etti

Balıkesir’in Edremit Belediye Başkanı Kamil çeşitli inceleme ve ziyaretler için Türkiye Büyük Millet Meclisini ziyaret etti.Çalışmalar ile dikkatleri çeken Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, çeşitli inceleme ve ziyaretler için Türkiye...

Edremit Belediye Başkanı Saka Tbmm’yi Ziyaret Etti

banner390
Balıkesir’in Edremit Belediye Başkanı Kamil çeşitli inceleme ve ziyaretler için Türkiye Büyük Millet Meclisini ziyaret etti.

Çalışmalar ile dikkatleri çeken Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, çeşitli inceleme ve ziyaretler için Türkiye Büyük Millet Meclisini ziyaret etti. Kamil Saka TBMM ziyaretinde Balıkesir Milletvekili Namık Havuçta’yı ziyaret etti. Edremit Belediyesinin çalışmaları hakkında bilgi veren Kamil Saka Edremit için yapılacak çalışmalarda bölge milletvekillerinin desteklerini istedi. Namık Havutça ise Edremit Belediyesi’nin ve Belediye Başkanı Kamil Saka’nın her zaman yanında ve destekçisi olacaklarını ifade etti. Daha güzel ve yaşanabilir bir Edremit için Kamil Saka’nın Ankara’daki takipçisi olacaklarını ifade eden Havutça tam destek sözü verdi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.