Edremit Körfezine Şiddetli Yağış Uyarısı Yapıldı

Meteoroloji 2. Bölge Müdürlüğü Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi tarafından yapılan meteorolojik uyarıda Edremit, Havran, Burhaniye, Gömeç ve Ayvalık ilçelerinde ani sel, su baskını ve yağış anında kuvvetli rüzgar uyarısı verildi.Meteoroloji...

Edremit Körfezine Şiddetli Yağış Uyarısı Yapıldı

banner390
Meteoroloji 2. Bölge Müdürlüğü Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi tarafından yapılan meteorolojik uyarıda Edremit, Havran, Burhaniye, Gömeç ve Ayvalık ilçelerinde ani sel, su baskını ve yağış anında kuvvetli rüzgar uyarısı verildi.

Meteoroloji 2. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan uyarıda “Bölgemiz bu gece yeni bir yağışlı havanın etkisi altına girdi. Kıyı kesimlerinde başlayan yağışlar gün içerisinde bölge genelinde aralıklarla devam edecek. Yağışların bu gün gece saatlerinde etkisini artırarak Cumartesi öğle saatlerine kadar İzmir ve Aydın ile ile Edremit Körfezi çevrelerinde kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı ilgililerin dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir” denildi. Yağışların Cumartesi günü saa 14.00’a kadar bölgede etkili olması bekleniyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.