Edremit’ Te Durmak Yok

Edremit Belediyesi tarafından şehir içi yollardaki bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından kış koşullarında oluşan olumsuzluklara hemen giderilirken, önleyici tedbirlerde alınıyor.Edremit Belediyesi’ne...

Edremit’ Te Durmak Yok

banner390
Edremit Belediyesi tarafından şehir içi yollardaki bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından kış koşullarında oluşan olumsuzluklara hemen giderilirken, önleyici tedbirlerde alınıyor.

Edremit Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçenin değişik noktalarında sürdüğü çalışmalar devam ediyor. Kış koşulları nedeniyle oluşan olumsuzluklar ekipler tarafından giderilirken yeni cadde ve sokak düzenlemelerinin de yeni yılda başlayacağı bildirildi. Özellikle okulların bulunduğu cadde ve sokaklarda ekipler tarafından bakım, onarım ve gerekli düzenlemeler yapılırken önleyici tedbirlerde yerine getiriliyor. Edremit’in çağdaş ve modern bir kent haline gelebilmesi için tüm çalışmaları özenle takip ettiklerini ifade eden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Kış mevsimini yaşdığımız şu günlerde park ve bahçeleri, temizlik işleri, fen işleri başta olmak üzere diğer tüm birimlerimiz ilçemiz genelinde çalışmalarını sürdürüyor. Bunun yanında son günlerdeki yağmurlar nedeniyle ilçemizde herhangi bir olumsuzluğa meydan vermemek için önleyici tedbirler alınırken anında müdahale için nöbetçi ekiplerimiz görev başında bekliyor” dedi.

Başkan Saka, vatandaşlarında mahalle ya da sokaklarında gördükleri aksaklıkları belediyenin her türlü iletişim aracından kendilerine iletmelerini istedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.