Gömeç’in Yetim Babası Kaymakamı

Balıkesir’in Gömeç Kaymakamı Naif Yavuz, ilçede ikamet eden 11 yetim kardeşi evinde ziyaret ederek, çeşitli hediyeler verdi.Çocuklarla sohbet ederek taleplerini dinleyen Kaymakam Naif Yavuz, bu durumdaki çocukların kendilerini yalnız hissetmemeleri...

Gömeç’in Yetim Babası Kaymakamı

banner390
Balıkesir’in Gömeç Kaymakamı Naif Yavuz, ilçede ikamet eden 11 yetim kardeşi evinde ziyaret ederek, çeşitli hediyeler verdi.

Çocuklarla sohbet ederek taleplerini dinleyen Kaymakam Naif Yavuz, bu durumdaki çocukların kendilerini yalnız hissetmemeleri için her zaman yanında olduklarını vurguladı. Beraberinde getirdiği bir çok hediyeyi çocuklara vererek onları sevindiren Kaymakam Yavuz’un bu tavrı takdir topladı. Kaymakam Yavuz, fırsat buldukça gerçekleştirdiği bu tür ziyaretlerle, devletin ihtiyaç sahibi vatandaşlarının yanında olduğunu kanıtlamaya çalıştıklarını kaydetti. Vatandaşların problemlerini yerinde görerek onlara çözüm üretmenin devletin en önemli görevi olduğuna işaret eden Yavuz, "Fırsat buldukça ilçemizdeki ihtiyaç sahibi ailelere konuk olup, onların dertlerine ve sofralarına ortak oluyoruz" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.