Petrol-iş Genel Başkanı Öztaşkın Bandırma’da

Türkiye Petrol, Kimya, Plastik İşçileri Sendikası (Petrol-İş) Genel Başkanı Mustafa Öztaşkın, Balıkesir’in Bandırma ilçesindeki şube açılışına katıldı.Petrol-İş Sendikası Bandırma Şubesi’nin yeni yerine taşınması nedeniyle,...

Petrol-iş Genel Başkanı Öztaşkın Bandırma’da

banner390
Türkiye Petrol, Kimya, Plastik İşçileri Sendikası (Petrol-İş) Genel Başkanı Mustafa Öztaşkın, Balıkesir’in Bandırma ilçesindeki şube açılışına katıldı.

Petrol-İş Sendikası Bandırma Şubesi’nin yeni yerine taşınması nedeniyle, sendika binasının açılış töreni gerçekleştirildi. Sendika yetkilileri ve üyelerinin bulunduğu açılış törenine, Balıkesir milletvekili Namık Havutça ve Petrol-İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Öztaşkın da katıldı. Sendikanın Bandırma Şube Başkanı İsmail Kayan, genel başkanı Öztaşkın ve Milletvekili Havutça ile birlikte yeni binanın açılış kurdelesini kesti. Açılış töreninin ardından, bina gezildi ve toplantı salonunda açıklamalar yapıldı. Petrol-İş Sendikası Genel Başkanı Öztaşkın, açıklamasında, “Bor madenleri üzerinde yabancı şirketler ve ülkemizdeki taşeronların iştahları hiçbir zaman bitmedi. Gazetelerden güzel haberi gördük. Halk Bankası Genel Müdürünün ve Muammer Güler’in oğlunun evinde ayakkabı kutularından çıkan paralar, faiziyle birlikte kendilerine iade edilecekmiş. İşte bu da güzel bir haber” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.