banner417
banner425
24 Aralık 2014 Çarşamba 16:56
65 Okunma
Tugay Komutanı Topçu, Baski’ Yi Ziyaret Etti
banner416
Edremit 19. Motorlu Piyade Tugayı ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mehmet Topçu, BASKİ Körfez Şubesi Müdürü Ali Enisi Isparta’yı makamında ziyaret ederek, Ağılı Dere’nin kışla içerisinden geçen bölümünde yapılacak olan çalışmalar ile ilgili görüş alış verişinde bulundu.

Tuğgeneral Mehmet Topçu, BASKİ Körfez Şubesi Müdürü Ali Enisi Isparta’ya “Size ve ekibinize hayırlı, uğurlu olsun dileklerimi sunar, başarılar dilerim” dedi. Topçu ve Isparta yapımı tamamlanan Burhaniye Cezaevi su hattının kışla kısmından geçişi ve Edremit Ağılı Dere’deki ihale sonucunda yapılan düzenlemelerle ilgili kışlanın içerisindeki ana su hattının yenilenmesi ile ilgili planlama yaptı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Isparta “Burhaniye Cezaevi’ne döşenen su hattının kışla bölümü tamamlandı. Hattın tamamının ise hafta sonuna kadar bitmesi planlanıyor. Edremit Ağılı Dere ihalesi münasebeti ile hem ıslah çalışması, hem de kışla içerisindeki ana su hattının yenilenmesi ile ilgili olarak Sayın Topçu ile görüştük ve gerekli planlamayı yaptık. Çalışmalara en kısa sürede başlayıp, bitirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426