Vali Yaman Ayvalık’ta İncelemelerde Bulundu

Görevine yeni başlayan Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, Ayvalık’ta incelemelerde bulundu.Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı ve yetkililer tarafından kaymakamlık binası önünde karşılanan Vali Mustafa Yaman, daha sonra Ticaret Odası bünyesindeki...

Vali Yaman Ayvalık’ta İncelemelerde Bulundu

banner390
Görevine yeni başlayan Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, Ayvalık’ta incelemelerde bulundu.

Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı ve yetkililer tarafından kaymakamlık binası önünde karşılanan Vali Mustafa Yaman, daha sonra Ticaret Odası bünyesindeki Türkiye’nin ilk lezzet analiz laboratuarı olan Tadım Laboratuarı’nı ziyaret etti. Laboratuarda zeytin yağı tadımı yaptıktan sonra Ayvalık Belediyesi’ni ziyaret eden Vali Yaman, Başkanı Rahmi Gençer ve protokol mensuplarıyla bir süre sohbet etti.

Turizm Bakanlığı tarafından restore ettirilen ilçe merkezindeki Taksiyarhis Kilisesi’ni, akabinde de Türk Silahlı Kuvvetlerine bağlı İlk Kurşun Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret eden Vali Yaman, daha sonra AK Parti Ayvalık İlçe Başkanı Hakan Kayaalp’e ait Model Gözlük Fabrikası ile Ahmet Sucu’ya ait Özgün Zeytinyağı Fabrikası’nı ziyaret etti. Akşam yemeğini Ayvalık’ın dünyaca ünlü cazibe merkezi olan Cunda Adası’nda yiyen Vali Yaman ve beraberindekiler daha sonra ilçeden ayrıldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.