27 Ekim 2014 Pazartesi 15:46
15 Okunma
Vali Yaman, Marmara Adası’nı Ziyaret Etti
Balıkesir’in yeni Valisi Mustafa Yaman, ilçe ziyaretleri kapsamında Marmara ilçesine giderek, tanışma ziyaretlerde bulundu ve incelemeler yaptı.

Sıcak ve samimi yaklaşımıyla halkın beğenisini toplayan Vali Mustafa Yaman, Marmara Adası’nda Kaymakam Yakup Güven, Belediye Başkanı Süleyman Aksoy ve kurum müdürleri tarafından karşılandı. Çiçeklerle karşılanan Vali Yaman, limandaki öğrencilerle sohbet etti. Daha sonra ilk olarak Marmara Kaymakamlığı’na giden Vali Yaman, Kaymakam Yakup Güven’den ilçenin ekonomik ve kültürel yapısı ile ilgili brifing aldı. Marmara Belediye Başkanlığına yürüyerek giden Vali Mustafa Yaman, sahilde bulunan çarşı esnafı, vatandaşlar ve öğrencilerle sohbet etti. Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy’u makamında ziyaret eden Yaman, belediye çalışmalarıyla ilgili bilgiler aldı.

Vali Yaman’a ilçe ziyaretinde Vali Yardımcısı Nusret Şahin, İl Emniyet Müdürü Feridun Boz, İl Jandarma Komutanı J. Kur. Kdm Alb. Ömer Arık, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, İl Sağlık Müdürü Servet Kocaöz ve ilgili daire amirleri eşlik etti.

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64