Yardım Derneğinden Öğrenciler Yararına Kermes

Türkiye Yardımsevenler Derneği Balıkesir’in Bandırma Müstakil Şubesi, ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına kermes düzenledi.Soğuk ve yağışlı havaya aldırış etmeyen Türkiye Yardımsevenler Derneği Bandırma Müstakil Şubesi, gelirini...

Yardım Derneğinden Öğrenciler Yararına Kermes

banner390
Türkiye Yardımsevenler Derneği Balıkesir’in Bandırma Müstakil Şubesi, ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına kermes düzenledi.

Soğuk ve yağışlı havaya aldırış etmeyen Türkiye Yardımsevenler Derneği Bandırma Müstakil Şubesi, gelirini ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırmak üzere, ilçenin Pazar Caddesi üzerinde kermes etkinliği organize etti. Türkiye Yardımsevenler Derneği Bandırma Şube Başkanı Şükran Aksakal, başkan yardımcısı Zuhal Şirin ve yöneticiler, yardımsever üyelerinin de katkılarıyla hazırladıkları çeyiz takımlarını, hediyelik el işi eşyaları ve gıda ürünlerini satışa sundu. 1 hafta süreyle devam ettirilecek olan kermesin tüm gelirinin bölgedeki ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılacağını söyleyen başkan Şükran Aksakal, yardımlarını esirgemeyen tüm vatandaşlara ve dernek mensuplarına teşekkür etti.

Tüm halkı kermese davet eden dernek yetkilileri, halkın yardımlaşma duygusunun daha da artması için ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini vurguladı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.