Amasra Polisi Minikleri Sevindirdi

Amasra’da eğitim ve öğretimlerini sürdüren anaokulu öğrencilerini unutmayan polis memurları çocuklara hediyeler dağıttı.Bartın Emniyet Müdürlüğü tarafından il merkezi ve ilçelerinde vatandaş polis dayanışmasını üst seviyelere taşımak...

Amasra Polisi Minikleri Sevindirdi

banner390
Amasra’da eğitim ve öğretimlerini sürdüren anaokulu öğrencilerini unutmayan polis memurları çocuklara hediyeler dağıttı.

Bartın Emniyet Müdürlüğü tarafından il merkezi ve ilçelerinde vatandaş polis dayanışmasını üst seviyelere taşımak amacıyla sürdürülen çalışmalar devam ediyor. Suç ve suçluyla mücadelede vatandaşın güven ve desteğinin son derece önemli olduğunu bilen Bartın Emniyet Müdürlüğü vatandaşın güven ve desteğini almak amacıyla çeşitli etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Bu bağlamda Amasra İlçesinde eğitim ve öğretimlerini sürdüren anaokulu öğrencilerine çeşitli hediyeler takdim edildi. Amasra İlçe Emniyet Müdürlüğü ile ortaklaşa olarak düzenlenen etkinlikte minik öğrencilere meyve suyu, kek, blok not defteri, magnet ve ıslak mendiller hediye edildi. Hediyeleri polis memurlarının elinden alan minik öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okunurken, benzer etkinliklerin ilerleyen günlerde de devam edeceği öğrenildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.