Arslan İl Başkanları Toplantısı’na Katılacak

AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, Başbakan Davutoğlu Başkanlığı’nda Ankara’da gerçekleştirilecek olan 98. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı”na katılacak.AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, beraberinde İl Genel...

Arslan İl Başkanları Toplantısı’na Katılacak

banner390
AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, Başbakan Davutoğlu Başkanlığı’nda Ankara’da gerçekleştirilecek olan 98. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı”na katılacak.

AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, beraberinde İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya ve İl Gençlik Kolları Başkanı Orhan Ağdacı ile genel merkez tarafından her ay yapılan Genişletilmiş İl Başkanları toplantısı için Ankara’ya gitti.

AK Parti Genel Merkezi’nde 98.’si yapılacak olan toplantıya Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlık edecek. Her ay düzenlenen toplantılarda, belediyelerin, halkın ve teşkilatın talep, görüş ve düşünceleri, katılımcılar tarafından bizzat Başbakan ve Bakanlara iletiliyor. İl Başkanı Yaşar Arslan’ın toplantılardan sonra genel merkezde ve bakanlıklarda ikili görüşmeler yapması bekleniyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.