Bartın’lı Berrak Türkiye İkincisi Oldu

Bartın İMKB Ortaokulu 4. sınıf öğrencisi Berrak Öztürk, TMMOB Maden Mühendisleri Odası Zonguldak Şubesi tarafından düzenlenen Dünya Madenciler Günü resim yarışmasında ikinci oldu.Bartın İMKB Ortaokulu’dan yapılan açıklamada, "Zonguldak...

Bartın’lı Berrak Türkiye İkincisi Oldu

banner390
Bartın İMKB Ortaokulu 4. sınıf öğrencisi Berrak Öztürk, TMMOB Maden Mühendisleri Odası Zonguldak Şubesi tarafından düzenlenen Dünya Madenciler Günü resim yarışmasında ikinci oldu.

Bartın İMKB Ortaokulu’dan yapılan açıklamada, "Zonguldak ili TMMOB Maden Mühendisleri odası Zonguldak Şubesi işbirliği ile ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik ’4 Aralık Dünya Madenciler Günü’ teması adına düzenlenen şiir, öykü, resim yarışmasında okulumuz 4-B sınıfı öğrencisi Berrak Öztürk Türkiye 2. si olmuş ve okulumuzu gururlandırmıştır. Öğrencimiz, çizmiş olduğu resimde teknolojinin gelişmesine paralel olarak madenlerin daha güvenli hale gelmesi, faciaların azalması, insan hayatına önem verilmesi, karanlığa ışık tutulmasını renkler, olaylar, teknolojik robot çizimleri ile canlandırmış bu bilinci küçük yaşta kazanmıştır" denildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.