Bü Voleybol Takımı Şampiyon Oldu

Üniversite Sporları Federasyonu’nun düzenlemiş olduğu ikinci lig voleybol turnuvasına Bartın Üniversitesi damgasını vurdu.Bartın Üniversitesi erkek voleybol takımı üçüncü olurken bayan voleybol takımımız 6 üniversite takımının katıldığı...

Bü Voleybol Takımı Şampiyon Oldu

banner390
Üniversite Sporları Federasyonu’nun düzenlemiş olduğu ikinci lig voleybol turnuvasına Bartın Üniversitesi damgasını vurdu.

Bartın Üniversitesi erkek voleybol takımı üçüncü olurken bayan voleybol takımımız 6 üniversite takımının katıldığı turnuvada tüm maçları kazanarak şampiyon oldu ve 1. lige yükseldi. Karabük Üniversitesi ev sahipliğinde yapılan üniversitelerarası 2. lig voleybol turnuvasına erkek ve bayanlarda 6 üniversiteden toplam 12 takım katıldı. Bayanlarda üniversite ile birlikte Karabük Üniversitesi, Sinop Üniversitesi, Doğu Akdeniz Üniversitesi, Kırıkkale Üniversitesi ve Bülent Ecevit Üniversitesi mücadele etti. Tüm maçlarını 3-0 kazanan bayan voleybol takımı, final maçında Bülent Ecevit Üniversitesi ile karşılaştı. Erkek ve bayan takım şampiyonluk ve 3. lig kupasını BÜ Rektörü Prof. Dr. Ramazan Kaplan’a hediye ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.