Tech’e Bartın’dan 2 Proje Davet Edildi

Bartın ve Çevresinde Yaşayan Uluslular Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği, Ankara Kalkınma Ajansı’nın düzenlemiş olduğu proje pazarı etkinliğine 2 projeyle davet edildi.Dernek Başkanı Coşkun Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Erdem...

Tech’e Bartın’dan 2 Proje Davet Edildi

banner390
Bartın ve Çevresinde Yaşayan Uluslular Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği, Ankara Kalkınma Ajansı’nın düzenlemiş olduğu proje pazarı etkinliğine 2 projeyle davet edildi.

Dernek Başkanı Coşkun Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Erdem Ekmekçi, Bartın Valisi Seyfettin Azizoğlu’nu ziyaret ederek etkinlik ve projeler hakkında bilgi sunumu yaptı. Sunumun içeriğinde, Tech Ankara Proje Pazarı, Ankara Kalkınma Ajansı’nın 3 yıldır gerçekleştirdiği ,Tübitak, Ato, Bilkent, Organize Sanayi Müdürlükleri, Borsa İstanbul gibi kuruluşların desteklediği proje pazarı etkinliği 24 Aralık 2014 günü ’ATO Congreisum’da gerçekleştireceği konuşuldu. Bartın ve Uluslular Derneği bu etkiliğe 2 proje ile davet edildi. Projenin bir tanesi 2009-2010 yılında gerçekleştirilen Küre Dağları eteklerinde Keten Projesi diğeri ise 2013 yılında uygulanan ve bitirilen Tarım Alanlarını Yaban Hayvanlarından Koruma-Ekolojik Hayata Katkıda Bulunma Projesi olduğu açıklandı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.