Ulus Polisi Çocukları Sevindirdi

Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından özel olarak hazırlatılan balonlar Ulus İlçe Emniyet Amirliği görevlilerince ilçede yaşayan çocuklara dağıtılırken, çocukların dağıtılan balonlardan...

Ulus Polisi Çocukları Sevindirdi

Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından özel olarak hazırlatılan balonlar Ulus İlçe Emniyet Amirliği görevlilerince ilçede yaşayan çocuklara dağıtılırken, çocukların dağıtılan balonlardan dolayı son derece mutlu oldukları görüldü.

Bartın Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü koordinesinde il merkezi ve ilçelerinde sürdürülen çalışmalar aralıksız olarak devam ediyor. İlçelerde ilçe emniyet müdürlüğü görevlileri ile ortaklaşa sürdürülen çalışmalar vatandaşlar tarafından da takdirle karşılanıyor. İlçelerde sürdürülen çalışmalar esnasında İlçe Emniyet Müdürlük ve Amirliklerinde görevli personeller tarafından çeşitli hediyeler de dağıtılıyor. Dağıtılan hediyeler arasında araba kokuları, magnetler, balonlar, ıslak mendiller ve Türk bayrakları da bulunuyor. Etkinlikler kapsamında son olarak Ulus İlçe Emniyet Amirliği görevlilerince İlçede yaşayan çocuklara balonlar dağıtıldı. Balonları polis abla ve ağabeylerinin ellerinden alan çocukların mutlulukları gözlerinden okunurken, benzer etkinliklerin ileri ki günlerde de devam edeceği öğrenildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.