Ulus’ta Yeni Çöp Aracı Ve Arazöz Hizmete Başladı

Bartın’ın Ulus ilçesi Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hibe edilen bir arazöz ve bir çöp aracı teslim almıştı dedi.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hibe edilen bir arazöz ve...

Ulus’ta Yeni Çöp Aracı Ve Arazöz Hizmete Başladı

banner390
Bartın’ın Ulus ilçesi Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hibe edilen bir arazöz ve bir çöp aracı teslim almıştı dedi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hibe edilen bir arazöz ve bir çöp aracı teslim alınmıştı. Başkan Uzun, yapmış olduğu açıklamada gerekli tescil ve trafik işlemlerinin ardından İlçe Kaymakamı Selçuk Şakar, Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, İlçe Müftüsü Turgay Papuşcu, İl Genel Meclisi Üyemiz İrfan Ekmekci, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Muhtarları, Oda Başkanları, Daire amirlerimiz, Belediye işçileri ile birlikte yeni araçları kurban keserek hizmete açıldı. Ardından Belediye Başkanı Meclis toplantıları ardından Belediye ailesi olarak yemek organizasyonuna yapıldı. Belediye İşçiler ile birlikte Belediye garajda topluca yemek gerçekleştirildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.