Yıldırım: "hiç Bir Oyuncumuzu Göndermeyeceğiz"

Bartınspor Basın Sözcüsü Murat Yıldırım Bartınspor’un geleceğe yönelik planların olduğunu, devre arasında hiçbir futbolcuyu göndermeyeceklerini söyledi.Toma, Ferhat ve kaleci Ahmet’i devre arasında göndermeyeceklerini ve devre arasında...

Yıldırım:

banner390
Bartınspor Basın Sözcüsü Murat Yıldırım Bartınspor’un geleceğe yönelik planların olduğunu, devre arasında hiçbir futbolcuyu göndermeyeceklerini söyledi.

Toma, Ferhat ve kaleci Ahmet’i devre arasında göndermeyeceklerini ve devre arasında takıma takviye yapmalarını düşündüklerini ifade eden Murat Yıldırım, “Bizim her hangi bir futbolcuyu satmaya niyetimiz yoktur. Bizim hedefimiz hep ileriye dönüktür. Bu sen ve ileri ki seneleri düşünüyoruz. Sadece bu sen önemli değil. Her sene takımı bozacak değiliz. Bartın halkı bize güvenmiş. Bizde elimizden geleni yapacağız. Kesinlikle takımdan oyuncu satmayacağız. Biraz para sıkıntımız oldu. Fakat biz bu para sorununu aşarız. Yönetim güçlü bir yönetimdir. Parayı mutlaka buluruz ve değerlendiririz. Hiçbir oyuncumuzu göndermeyeceğiz ve devre arasında da birkaç takviye yaparak takımı daha da güçlendireceğiz. Toma’yı takımda tutacağız ve asla satmayacağız. Bu şekilde inşallah yolumuza devam edeceğiz. Zonguldak basında Toma Kozlu’ya gelecek diye yapılan haberler asılsız ve taraftarlarımız bu şekilde olumsuz haberlere itibar etmesinler. Biz bu tür oyunlara gelmeyiz. Biz geçen seneki takımı dağıttığımız için eleştirildik. Bu sene aynı hatayı yapmayacağız ve takımı dağıtmayarak gelecek sene de aynı takımla ligde mücadele edeceğiz" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.