Agd’den, Hz. Muhammed’in Hayatı İle İlgili Yarışma

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Batman Şubesi, ’Liseli gençler efendimizin izinde’ teması ile Siyer-i Nebi yarışması düzenleyecek.AGD Batman Şubesi, 20 Aralık 2014’te düzenlenecek olan yarışma ile ilgili TPAO Kristal Park Devlet Konukevi’nde...

Agd’den, Hz. Muhammed’in Hayatı İle İlgili Yarışma

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Batman Şubesi, ’Liseli gençler efendimizin izinde’ teması ile Siyer-i Nebi yarışması düzenleyecek.

AGD Batman Şubesi, 20 Aralık 2014’te düzenlenecek olan yarışma ile ilgili TPAO Kristal Park Devlet Konukevi’nde basın toplantısı düzenledi. Toplantıya, Saadet Partisi İl Başkanı Mehmet Fırat, İl Müftüsü Hasan Çağlar, AGD Batman Şubesi Başkanı Lokman Özkan ve basın mensupları katıldı. Siyer-i Nebi yarışmasıyla ilgili bilgi veren AGD Batman Şube Başkanı Lokman Özkan, 20 Aralık’ta yapılacak sınav öncesi sınava girmek isteyenlerin kayıt yaptırmaları gerektiğini söyledi. Özkan, "Anadolu Gençlik Derneği Genel Merkezi, tüm Türkiye genelindeki lise öğrencilerine yönelik Peygamber Efendimizin (sav) hayatıyla ilgili sorulardan oluşacak bir sınav yapacaktır. Düzenlenecek sınavın 20 Aralık tarihinde İl Milli Eğitim müdürlükleri ile beraber belirlenen okullarda, AGD’nin kendi belirlediği sınav gözetmenleriyle yapılacak" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.