Gercüş Belediyesi Karla Mücadeleye Başladı

Batman’ın Gercüş ilçesinde etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, Gercüş Belediyesi bünyesinde daha önce kurulan kar ekipleri, cadde ve sokaklarda yoğun bir temizlik çalışmasına başladı.Ekipler, şu ana kadar Ana Cadde, Hükümet...

Gercüş Belediyesi Karla  Mücadeleye Başladı

banner390
Batman’ın Gercüş ilçesinde etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, Gercüş Belediyesi bünyesinde daha önce kurulan kar ekipleri, cadde ve sokaklarda yoğun bir temizlik çalışmasına başladı.

Ekipler, şu ana kadar Ana Cadde, Hükümet Caddesi, Bağcılar Caddesi, Kazım Koyuncu Bulvarı ve Garipler Caddesi’ni kardan tamamen temizledi. Gercüş’ün coğrafi konumu nedeniyle kış aylarında yoğun kar yağışı görüldüğünü belirten Belediye Eşbaşkanları Abdulkerim Kaya ile Zeynep Oduncu karlı ve buzlu havalarda yoğunca yaşanan sakatlanma olaylarının önüne geçmek için önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda kar ekibi oluşturduklarını söyledi. Kar temizleme ekibinin sabah erken saatlerden beri aralıksız bir şekilde çalışmalarına devam ettiğini belirten eşbaşkanlar, "Şu ana kadar kardan temizlenen cadde ve sokakların dışındaki diğer cadde ve sokaklardaki kar temizlenme çalışmalarımız ise devam etmektedirler" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.