Park Halindeki Aracı Soymaya Çalıştılar

Batman’da, park halindeki bir araç, kimliği belirsiz kişi veya kişilerce camları kırılarak soyulmak istendi.Edinilen bilgilere göre, Çarşı Mahallesi Selhattin Eyübi Caddesi üzerinde park halindeki 72 AV 905 plakalı otomobilin camları kimliği...

Park Halindeki Aracı Soymaya Çalıştılar

banner390
Batman’da, park halindeki bir araç, kimliği belirsiz kişi veya kişilerce camları kırılarak soyulmak istendi.

Edinilen bilgilere göre, Çarşı Mahallesi Selhattin Eyübi Caddesi üzerinde park halindeki 72 AV 905 plakalı otomobilin camları kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından kırıldı. Hırsız veya hırsızlar, camını kırdıkları aracın içindeki müzikçaları sökmeye çalıştı. Kişi veya kişiler, müzikçaları sökmekte başarılı olamayınca olay yerinden uzaklaştı.

Aracını park ettiği yerden almaya giden Sait Yılmaz, gündüz vakti işlek caddelerde hırsızlık olayının yaşandığını belirterek, "Batman’da son zamanlarda hırsızlık olayları çok arttı. Yetkililerin buna bir çözüm bulmasını istiyoruz. Gece evlerimizde hırsızlık korkusuyla rahat uyumuyorduk. Şimdi de gündüz vakti hırsızlık olayları ile karşılaşmaya başladık. Polise haber vermemize rağmen zanlılar yakalanmıyor. Ben de bu olayda polise haber verme gereği duymadım" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.