banner417
banner425
23 Aralık 2014 Salı 17:55
90 Okunma
Katı Atık 1. Olağanüstü Toplantısı
banner416
Bayburt Gümüşhane İlleri Katı Atık ve Tıbbi Atık Tesisleri Yapma ve İşletme Birliğinin 1. Olağanüstü toplantısı Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş’in başkanlığında yapıldı.

Bayburt Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirilen toplantıya iki ilin belediye başkanlarının yanı sıra Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyeleri katıldı. Toplantıda katı atık birliğiyle ilgi önemli gündem maddeleri görüşüldü.

Toplantıda bir konuşma yapan Belediye Başkanı Memiş, toplantı vesilesiyle Bayburt ve Gümüşhane ilçeleri ve belde belediye başkanları ile bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, herkese katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Bayburt’la Gümüşhane’nin iki iyi dost İl olduğunu, böyle ortak bir işi paylaşmanın Türkiye’de diğer illere örnek teşkil edeceğini ve iki ilin bir güç olması sonucu ortak menfaatlerin söz konusu olacağını belirten Başkanımız Memiş; “Bu aşamaya kadar yaptığımız birlikteliğin bundan sonra da kurulacak başka birlikteliklere zemin olmasını temenni ediyorum” dedi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426