Başkan Bakıcı Eğitime Destek Turlarına Devam Ediyor

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, ilçe genelinde faaliyet gösteren okulların ihtiyaç ve eksiklerinin tespiti amacıyla başlattığı okul ziyaretlerine devam ediyor.İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş ile birlikte Saffet Şeker...

Başkan Bakıcı Eğitime Destek Turlarına Devam Ediyor

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, ilçe genelinde faaliyet gösteren okulların ihtiyaç ve eksiklerinin tespiti amacıyla başlattığı okul ziyaretlerine devam ediyor.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş ile birlikte Saffet Şeker İlkokulu, Yavuz Sultan Selim İmam Hatip Ortaokulu ve Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’nu ziyaret eden Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, okul müdürleri ve öğretmenlerle görüşerek yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Okulların ihtiyaçları ve eksikleri konusunda istek ve talepleri dinleyen Başkan Bakıcı, öğrencilerin eğitimine katkı sağlamak, eğitimdeki kaliteyi arttırmak amacıyla verdikleri desteğe devam edeceklerini bildirdi. Başkan Bakıcı ziyaretlerde ayrıca Saffet Şeker İlkokulu’na 1 adet, Yavuz Sultan Selim İmam Hatip Ortaokulu’na 2 adet ve Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’na 5 adet projeksiyon cihazı hediye etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.