banner417
banner444
19 Aralık 2014 Cuma 16:11
58 Okunma
Başkan Yağcı, Ak Parti 1. Bölge Belediye Başkanları Toplantısı’na Katıldı
banner416
Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Marmara Bölgesindeki AK Parti 1. Bölge Belediye Başkanları Toplantısı’na katıldı.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından Haliç Kongre Merkezinde düzenlenen ve 11 il ile bu illere bağlı ilçelerin AK Partili Belediye Başkanlarının katıldığı Yerel Yönetimler Bölge Toplantısına Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül’ün yanı sıra, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, Akyazı İlçe Başkanı Hasan Akçan, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu, Balıkesir, Bursa, İstanbul, Kocaeli, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanları ile Bilecik ve ilçeleri olan Bozüyük, Pazaryeri, Osmaneli, Bayırköy, Dodurga Bolu, Düzce belediye başkanları ile Marmara’daki belediyelerin başkan vekilleri, meclis üyeleri ve diğer ilgililer katıldı.

Toplantının basına kapalı ikinci oturumunda "Yerel yönetimler çalışma usul ve esasları", "Şehir ve şehirleşme", "Deneyim paylaşımı ve medeniyet tasavvurumuza dayalı şehircilik anlayışı" konularında sunumlar yapıldı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül, Haliç Kongre Merkezinde düzenlenen Marmara bölgesindeki AK Parti 1. Bölge Belediye Başkanları Toplantısında basın mensuplarının sorularını cevapladı. İstişare ve müzakerelerle tamamlanan toplantının sonunda katılımcılar birlikte fotoğraf çektirdi.

Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner445

banner296

banner426