Bilecik Öğrenci İl Başkanı Bozüyük İmkb’den

Bilecik’in Bozüyük ilçesi İMKB Anadolu Lisesi öğrencisi Taha Berke Tavan, 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri seçiminde Bilecik İl Temsilciliğine seçildi.Temsilcilik seçimi Bilecik Refik Arslan Öztürk Fen...

Bilecik Öğrenci İl Başkanı Bozüyük İmkb’den

banner390
Bilecik’in Bozüyük ilçesi İMKB Anadolu Lisesi öğrencisi Taha Berke Tavan, 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri seçiminde Bilecik İl Temsilciliğine seçildi.

Temsilcilik seçimi Bilecik Refik Arslan Öztürk Fen Lisesi konferans salonunda yapıldı. Açılış konuşması ile başlayan program, geçici divanın seçilmesi, yemin edilmesi, adayların tespiti, propaganda çalışmalarının sunumu, seçimlerin yapılması ve seçim sonucunda "İl Öğrenci Meclis Divanının" oluşturulmasıyla devam etti. 4 adayın başkanlık için yarıştığı seçimde Bozüyük İMKB Anadolu Lisesi öğrencisi Taha Berke Tavan, Bilecik İl Temsilcisi oldu.

Tatlı bir rekabet içerisinde geçen seçim süreci sonunda, Bozüyük İMKB Anadolu Lisesi öğrencisi Taha Berke Tavan, Öğrenci Meclisi İl Başkanı seçilmesinin ardından kendi ekibini oluşturdu ve çalışma komisyonları kuruldu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.