Bilecikli Bisikletçiler 10 Kasım İçin Ankara’ya Kadar Pedal Çevirdi

Bisikletliler Derneği Bilecik Temsilcisi Hakan Yavuz, geleneksel hale gelen bisiklet yolculuğu ile "Atamızın yolundayız" etkinliği içersinde Ankara’ya gidip 10 Kasım anma törenlerine iştirak ettiklerini söyledi.Anıtkabir ziyareti içi bisikletleri...

Bilecikli Bisikletçiler 10 Kasım İçin Ankara’ya Kadar Pedal Çevirdi

banner390
Bisikletliler Derneği Bilecik Temsilcisi Hakan Yavuz, geleneksel hale gelen bisiklet yolculuğu ile "Atamızın yolundayız" etkinliği içersinde Ankara’ya gidip 10 Kasım anma törenlerine iştirak ettiklerini söyledi.

Anıtkabir ziyareti içi bisikletleri ile hareket eden Bilecik Bisikletliler Derneği üyeleri, pedal çevirerek Anıtkabir’e ulaştılar. Temsilci Hakan Yavuz, 20 kişilik bir ekipleri 10 Kasım Atatürk’ü anma törenleri için Anıtkabir’e gittiklerini kaydetti. Yavuz, "Kurduğumuz Bilecik Bisikletliler Derneği faaliyetlerini 2008 yılından bu yana sürdürüyor. Her yıl planlayıp 1923’te Türkiye Cumhuriyeti kurulurken büyüklerimizin at sırtında yaptığı zorlu yolculuk ve mücadeleyi temsilen gerçekleştirilen bisiklet yolculuğu için pedal çevirmekten son derece mutluyuz, gururluyuz. Derneğimiz ile Türkiye genelindeki temsilciliklerinin katıldığı etkinlikler kapsamında Anıtkabir’e kadar pedal çevirerek gittik ve Atatürk’ü coşkuyla andık" diye konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.