banner417
19 Ekim 2014 Pazar 15:18
43 Okunma
Bilecik’te “elif Gibi Sevmek” Kitabının İmza Günü
banner416
Tasavvuf ve şiirin bütünleşmesiyle ortaya çıkan ve okuyucuların yoğun ilgi gösterdiği “Elif Gibi Sevmek” adlı şiir kitabının yazarı Hikmet Anıl Öztekin’in Bilecikli okuyucuları ile buluştu.

Eren kitap evi katkılarıyla gerçekleşen imza gününe Bilecikli kitap severler akın etti. İmza töreni sonrası bir açıklama yapan Hikmet Anıl Öztekin, Bilecik’i pek fazla gezme imkanı olmadığı akşam saatlerine rağmen baya yoğun bir ilginin olduğunu söyledi. Bilecik’in keyifli, sessiz, sakin bir yer olduğunu belirten Öztekin, “Kendime yakıştırdığım güzel bir yer, dinlenmek için kargaşanın olmadığı bir yer. Özellikle büyük şehir gibi İstanbul’dan geldim, en çokta bu güzel. Trafiğin, kargaşanın olmadığı bir yer. Şuan güzel gibi ama çok fazla detaylarını gezemedik. Belki yarın da buradayız. Bilecik çok küçük bir yerleşim birim ama Muharrem Bey ve ekibinin insanların ilgisi çok fazla. Üniversitede olsun, lisede olsun gayet yoğundu. Uzun bir kuyruk oluştu, gayet güzel olumlu izlenimler bıraktı, buradaki insanları çok sevdim” dedi.

İmza günü hakkında açıklama yapan Eren kitap evi sahibi Muharrem Akma, daha öncede böyle imza günleri düzenlediklerinin ifade ederek, “Bu imza gününe baya yoğun bir ilgi oldu. Kitap okuyucuların severek okuduğu bir kitabın yazarını burada ağırlamaktan onur duyduk. Bundan sonrada böyle etkinlikler yapmayı planlıyoruz” diye konuştu.

Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64