Bilecik’te İl Encümeni Toplantısı Yapıldı

Bilecik İl Encümeni Toplantısı, Bilecik Vali Ahmet Hamdi Nayir başkanlığında yapıldı.Bilecik Valiliğinde gerçekleşen toplantıya, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Halis Nalbant, meclis üyeleri ile ilgili daire müdürleri katıldı. Toplantıda,...

Bilecik’te İl Encümeni Toplantısı Yapıldı

banner390
Bilecik İl Encümeni Toplantısı, Bilecik Vali Ahmet Hamdi Nayir başkanlığında yapıldı.

Bilecik Valiliğinde gerçekleşen toplantıya, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Halis Nalbant, meclis üyeleri ile ilgili daire müdürleri katıldı. Toplantıda, 2015-2019 yıllarını kapsayacak stratejik plan taslağı, Pazaryeri ilçesinde mülkiyeti İl Özel İdaresine ait olan yurt olarak kiraya verilen eski ilkokulun kira bedelinin belirlenmesi, kapatılan beldelerden devralınan ve ekonomik ömrünü dolduran araçların hurdaya ayrılması, futbol harici amatör branşlarda faaliyet gösteren spor kulüpleri ve okullara spor malzemesi dağıtımı ile diğer gündem maddeleri görüşüldü.

Daha sonra Vali Nayir başkanlığında, Vali Yardımcısı Metin Çınar, İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Yıldırım ve Organize Sanayi Bölgesi yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla Bilecik 2. Organize Sanayi Bölgesi müteşebbis heyet toplantısı gerçekleştirildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.