Bilecik’te Tcdd İşçi Alımına 8 Kontenjan Ayrıldı

Bilecik Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) yayımlanan sürekli işçi alımına Bilecik için 8 kontenjan ayrıldığını açıkladı.Yapılan açıklamada, TCDD İşletme Genel Müdürlüğü...

Bilecik’te Tcdd İşçi Alımına 8 Kontenjan Ayrıldı

banner390
Bilecik Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) yayımlanan sürekli işçi alımına Bilecik için 8 kontenjan ayrıldığını açıkladı.

Yapılan açıklamada, TCDD İşletme Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilan ile Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlükleri aracılığı ile lise ve ön lisans mezunu 773 sürekli işçi alımı yapılacağı hatırlatılarak, "Bu kapsamda Bilecik ilimizde 8 kişilik kontenjan belirlenmiş olup, TCDD personel alım için başvurular Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlükleri üzerinden 29 Aralık 2014 tarihinde başlamıştır. Başvurular 7 Ocak 2015 tarihine kadar devam edecektir. Başvuru için ilan süresince Bilecik Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünce yapılaca ilan süresi sonunda kontenjan sayısının 3 katı kadar kişi TCDD Genel Müdürlüğü’ne Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puan sıralamasına göre liste ile takdim edilecek, TCDD Genel Müdürlüğü başvuru sonucu mülakata girmeye hak kazananların listesini yayımlayacak” diye belirtildi.

Ayrıca müracaatların internet sitesi üzerinden yapılabileceği de bildirildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.