Bilecik’te Yağmur Ve Sis Etkili Oldu

Bilecik’te sabah saatlerinde başlayan yağmurun ardından hava sıcaklığı 8 dereceye kadar düşerken, yaşanan sis ulaşım ve günlük yaşamı olumsuz etkilemeye başladı.Bilecik şehrin merkezi ve yüksek kesimlerinde etkili olan sis trafiği etkiliyor....

Bilecik’te Yağmur Ve Sis Etkili Oldu

banner390
Bilecik’te sabah saatlerinde başlayan yağmurun ardından hava sıcaklığı 8 dereceye kadar düşerken, yaşanan sis ulaşım ve günlük yaşamı olumsuz etkilemeye başladı.

Bilecik şehrin merkezi ve yüksek kesimlerinde etkili olan sis trafiği etkiliyor. Sabah saatlerinden itibaren etkisini arttıran sis nedeniyle görüş mesafesinin 20 metreye kadar düşmesi sonucu kavşaklarda uzun araç kuyrukları oluştu. Sürücüler cadde ve sokaklarda araçlarının sis lambalarını yakarak güçlükle ilerleyebildi. Bağlantı yollarında da zaman zaman ulaşımda zorluklar yaşanmaya başlandı. Öğlen saatlerine doğru etkisini yavaş yavaş kaybetmeye başlayan sis sebebiyle bazı binalar görünmez oldu.

Meteoroloji Müdürlüğü yetkilileri, sıcaklığın düşmesi sonucu havanın iyice soğuyacağını ve yağışların bir müddet daha devam edeceği uyarısında bulundular.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.