Bozüyük Belediyesi’nden 8. Sınıf Öğrencilerine Test Kitabı Desteği

Bilecik’in Bozüyük İlçesi Belediye Başkanlığı tarafından eğitime destek çalışmaları kapsamında yaklaşık 2 bin 800 öğrenciye test kitabı armağan edildi.Bozüyük’te öğrencilerin geleceğini şekillendirecek ve kendilerine bir yol...

Bozüyük Belediyesi’nden 8. Sınıf Öğrencilerine Test Kitabı Desteği

banner390
Bilecik’in Bozüyük İlçesi Belediye Başkanlığı tarafından eğitime destek çalışmaları kapsamında yaklaşık 2 bin 800 öğrenciye test kitabı armağan edildi.

Bozüyük’te öğrencilerin geleceğini şekillendirecek ve kendilerine bir yol haritası çizecekleri liselere yerleşmelerini sağlayacak önemli sınavlardan biri olan Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavına (TEOG), destek belediyeden geldi. Öğrencileri sınavlara hazırlayacak test kitapları ilçe genelinde faaliyet gösteren ortaokullar tek tek ziyaret edilerek; İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş ile Belediye Başkan Yardımcıları Ali Avcıoğlu ve İsmail Sağıroğlu tarafından dağıtıldı. Bozüyük Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün koordinasyonunda gerçekleştirilen organizasyonda öğrenciler kendilerine armağan edilen test kitaplarının çok faydalı olacağını belirterek Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’ya teşekkür etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.