banner417
banner425
13 Aralık 2014 Cumartesi 12:52
62 Okunma
Bozüyük İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden Kent Konseyine Ziyaret
banner416
Bilecik’in Bozüyük İlçe Emniyet Müdürü Hakkı Güner ile birlikte büro amirlerinden oluşan bir heyet, Bilecik Kent Konseyi üyelerini ziyaret etti.

Ziyarette Kent Konseyi Başkanı Muzaffer Tekelioğlu, yönetim kurulu üyeleri M. Doğan Tunç, İsmet Cep ve Aysun Kalkan hazır bulundu. Kent Konseyi Başkanı Muzaffer Tekelioğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek konseyin oluşumu ve çalışmaları hakkında detaylı bilgi verdi. Tekelioğlu, kent konseyi olarak yönetim kurulu arasında görev dağılımının yapılmasıyla çalışmaların başladığını ve ilçe için önemli çalışmaların yapılmasını planladıklarını söyledi. Bunun için kurumlar başta olmak üzere tüm sivil toplum kuruluşları ile uyum içerisinde olacaklarını sözlerine ekledi.

İlçe Emniyet Müdürü Hakkı Güner de, kendilerinin de her zaman kent konseyinin yanında ve yardımcısı olacaklarını söyledi. Hakkı Güner, "Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği olarak her zaman toplumun içinde toplumsal faaliyetlerde bulunuyoruz. Yapacağınız faaliyetlerde polisin de bir katkısı mutlaka olacak. Biz her zaman sizin yanınızda olacağız ve kanunlar çerçevesinde sizi bilgilendireceğiz. Amaç topluma hizmet. Birlikte yapacağımız çalışmalarla topluma faydalı olacağımızı düşünüyorum. Kent konseyinde görev alan başta siz olmak üzere tüm yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426