Bozüyük Sivrihisarlılar Derneği "arabaşı" Etkinliği Düzenledi

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde, Sivrihisarlılar Kültür, Sosyal Yardımlaşma ve Tanıtım Derneği tarafından "Arabaşı" ikramı etkinliği düzenlendi.Dernek binasında düzenlenen etkinliğe Dernek Başkanı Suat Erbay ve dernek üyeleri ile vatandaşlar...

Bozüyük Sivrihisarlılar Derneği

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde, Sivrihisarlılar Kültür, Sosyal Yardımlaşma ve Tanıtım Derneği tarafından "Arabaşı" ikramı etkinliği düzenlendi.

Dernek binasında düzenlenen etkinliğe Dernek Başkanı Suat Erbay ve dernek üyeleri ile vatandaşlar katıldı. Başkan Erbay, yaptığı konuşmada, "Sivrihisar’a özgü kış yiyeceklerimizden olan Arabaşı etkinliğimize teşrif ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Dernek olarak kente ve vatandaşlara karşı sorumluluklarımız bulunuyor. Sivrihisar’ımıza özgü bu ve buna benzer etkinliklerle şehrin kültürüne ve sosyal hayatına katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Ayrıca dernek üyelerimizi bir araya getirerek birlik ve beraberliğin artmasını sağlıyoruz. Sivrihisarlılar Derneği olarak bu tür etkinliklerimiz kış boyunca devam edecek. Sivrihisar’a has damak tatlarını Bozüyüklülerle buluşturmaya devam edeceğiz" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.