Bozüyük Tso’dan 600 Öğrenciye Kışlık Mont Yardımı

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından ilçede eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık mont yardımında bulunuldu.Teslim töreninde kısa bir açıklama yapan TSO Başkanı Buğra Levent, ilçede kış...

Bozüyük Tso’dan 600 Öğrenciye Kışlık Mont Yardımı

banner390
Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından ilçede eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık mont yardımında bulunuldu.

Teslim töreninde kısa bir açıklama yapan TSO Başkanı Buğra Levent, ilçede kış mevsiminin sert geçtiğini belirterek her yıl düzenli olarak yaptıkları yardımlara bu yıl bir yenisini eklediklerini söyledi. Buğra Levent, "İlçemiz de eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilerimize bir yıl bot bir yıl mont olmak kaydıyla yardımda bulunmaya gayret ediyoruz. Bu yıl da 300’ü kız ve 300’ü erkek olmak üzere 600 öğrencimize kışlık mont yardımında bulunduk. İyi günlerde kullansınlar" dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş ise, Başkan Buğra Levent’e eğitime verdikleri katkılardan dolayı teşekkür etti.

Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu’nda düzenlenen törene, Bozüyük TSO Başkanı Buğra Levent, Meclis Başkanı Mehmet Doğan Tunç ve yönetim kurulu üyeleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş ve okul müdürleri katıldı. 600 adet kışlık mont öğrencilere dağıtılmak üzere okul müdürlerine teslim edildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.