Bozüyük’te ’çocuğumu İnternette Kaybettim’ Semineri

Bilecik’in Bozüyük İlçe Müftülüğü ile Aile İrşad bürosunun işbirliğiyle internetin sakıncalarını anlatan bir seminer düzenlendi.Yeni düğün salonunda düzenlenen ve Psikolog Kadir Akel tarafından sunumu gerçekleştirilen ’Çocuğumu...

Bozüyük’te ’çocuğumu İnternette Kaybettim’ Semineri

banner390
Bilecik’in Bozüyük İlçe Müftülüğü ile Aile İrşad bürosunun işbirliğiyle internetin sakıncalarını anlatan bir seminer düzenlendi.

Yeni düğün salonunda düzenlenen ve Psikolog Kadir Akel tarafından sunumu gerçekleştirilen ’Çocuğumu İnternette Kaybettim’ konulu seminere din görevlileri, Kur’an kursu öğreticileri ve vatandaşlar katıldı. Psikolog Kadir Akel, akıcı ve kendine has üslubuyla çocuk eğitimi ve çocuk sevgisinden bahsederek internetin çocuklar üzerinde ki olumsuz etkilerinden bahsetti. Konuşmasının sonunda başarı ve başarmanın önemini anlatan kısa bir slayt gösterisiyle salonda bulunan katılımcılara duygulu anlar yaşattı.

Konferans sonrasında ise okuyucularına kitap imzaladı. İlçe Müftüsü Burhan Çakır, Psikolog Kadir Akel’e vermiş olduğu seminer ve değerli bilgiler için teşekkür etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.