Bozüyük’te “elif Gibi Sevmek” Kitabının İmza Günü

Bozüyük Belediyesi’nin katkılarıyla 2014’ün en çok okunan kitabı olan “Elif Gibi Sevmek” adlı kitabın yazarı Hikmet Anıl Öztekin için düzenlenen imza ve söyleşi programı büyük ilgi gördü.Tasavvuf ve şiirin bütünleşmesiyle...

Bozüyük’te “elif Gibi Sevmek” Kitabının İmza Günü

banner390
Bozüyük Belediyesi’nin katkılarıyla 2014’ün en çok okunan kitabı olan “Elif Gibi Sevmek” adlı kitabın yazarı Hikmet Anıl Öztekin için düzenlenen imza ve söyleşi programı büyük ilgi gördü.

Tasavvuf ve şiirin bütünleşmesiyle ortaya çıkan ve okuyucuların yoğun ilgi gösterdiği “Elif Gibi Sevmek” adlı şiir kitabının yazarı Hikmet Anıl Öztekin, Bozüyüklü okuyucularıyla buluştu. Kitaplarını Eren Kitapevinde imzalayan Hikmet Anıl Öztekin ardından Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen şiir ve söyleşi programına katıldı. Kitabından okuduğu şiirleriyle izleyenlere duygulu anlar yaşatan Öztekin okuyucularıyla keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Programın sonunda Bozüyük Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Yürükçü, yazar Öztekin’e “inşallah yeni yayınlanacak kitabınızın imza günü ve söyleşi programını tamamlanmakta olan Belediyemiz Kültür ve Kongre Merkezi’nde yaparız” diyerek günün anısına seramik tabak hediye etti.

Söyleşi programına Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Yürükçü’nün yanı sıra Halk Eğitim merkezi Müdürü Celalettin Tospatlı, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.