banner417
banner425
20 Ekim 2014 Pazartesi 18:09
208 Okunma
Bozüyük’te “elif Gibi Sevmek” Kitabının İmza Günü
banner416
Bozüyük Belediyesi’nin katkılarıyla 2014’ün en çok okunan kitabı olan “Elif Gibi Sevmek” adlı kitabın yazarı Hikmet Anıl Öztekin için düzenlenen imza ve söyleşi programı büyük ilgi gördü.

Tasavvuf ve şiirin bütünleşmesiyle ortaya çıkan ve okuyucuların yoğun ilgi gösterdiği “Elif Gibi Sevmek” adlı şiir kitabının yazarı Hikmet Anıl Öztekin, Bozüyüklü okuyucularıyla buluştu. Kitaplarını Eren Kitapevinde imzalayan Hikmet Anıl Öztekin ardından Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen şiir ve söyleşi programına katıldı. Kitabından okuduğu şiirleriyle izleyenlere duygulu anlar yaşatan Öztekin okuyucularıyla keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Programın sonunda Bozüyük Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Yürükçü, yazar Öztekin’e “inşallah yeni yayınlanacak kitabınızın imza günü ve söyleşi programını tamamlanmakta olan Belediyemiz Kültür ve Kongre Merkezi’nde yaparız” diyerek günün anısına seramik tabak hediye etti.

Söyleşi programına Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Yürükçü’nün yanı sıra Halk Eğitim merkezi Müdürü Celalettin Tospatlı, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426