Bozüyük’teki Çalışmalar Başkan Bakıcı’nın Gözetiminde

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, ilçe genelinde yürütülen alt ve üst yapı çalışmalarına katılarak denetlemelerde bulundu.Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, ilçe genelinde farklı mahallelerde yürütülen çalışmaları...

Bozüyük’teki Çalışmalar Başkan Bakıcı’nın Gözetiminde

banner390
Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, ilçe genelinde yürütülen alt ve üst yapı çalışmalarına katılarak denetlemelerde bulundu.

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, ilçe genelinde farklı mahallelerde yürütülen çalışmaları yakından takip ederek çalışma alanlarını ziyaret ediyor. Başkan Bakıcı çalışma alanlarına düzenli olarak yaptığı ziyaretlerde yapılanları yerinde inceleyerek bilgi alıyor. Başkan Bakıcı son olarak Yenidoğan Mahallesi, Yediler Mahallesi, 4 Eylül Mahallesi ve Yeni Mahalle’de yürütülen kilit parke yapımı, yağmur suyu hattı ve asfaltlama çalışmalarına katılarak çalışmalar hakkında bilgi aldı. Çalışma sahalarında tespit ettiği eksiklerin giderilmesi konusunda talimatlar veren Başkan Bakıcı tüm gayretlerinin Bozüyük’ün daha güzel, daha modern ve sorunsuz bir ilçe haline gelmesi olduğunu söyledi. Başkan Bakıcı’ya ziyaretleri sırasında yardımcıları da eşlik etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.