Fen İşleri Müdürlüğü’nden Kilit Parke Taşı Çalışmaları

Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kentin birçok bölgesindeki cadde ve sokaklarında gerçekleştirilen çalışmalar ile Bilecik güzelleşiyor.Çalışmalar kapsamında Bilecik’te ihtiyaç duyulan bütün alanlardaki...

Fen İşleri Müdürlüğü’nden Kilit Parke Taşı Çalışmaları

Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kentin birçok bölgesindeki cadde ve sokaklarında gerçekleştirilen çalışmalar ile Bilecik güzelleşiyor.

Çalışmalar kapsamında Bilecik’te ihtiyaç duyulan bütün alanlardaki çalışmaları yerine getiren ekipler, bu çalışmaların yanı sıra birçok bölgedeki sokak ve caddeleri, kilit parke taşı ile yenileyerek, Bilecik’i daha güzel hale getiriyor. Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında İstasyon Mahallesi Dere Sokak ile Ertuğrulgazi Mahallesi Ünver Sokak’ta kaldırımlar kilit parke taşı ile yenilenirken, Pazar Pazarı’nın bulunduğu alandaki otopark alanına parke döşenerek, daha kullanışlı hale getirildi.

Ayrıca yetkililer, ekiplerin çalışmaları kapsamında kentin çeşitli yerlerindeki cadde ve sokaklarda kötü görüntü teşkil eden noktalara da gerekli yenileme çalışmalarını yapacaklarını bildirdiler.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.