İl Genel Meclisi Kasım Ayı İlk Birleşimi Yapıldı

BİLECİK (İHA) – Bilecik İl Genel Meclisi Kasım ayı ilk birleşimi, Meclis Başkanı Serkan Yıldırım başkanlığında yapıldı.İl Özel İdaresi İl Genel Meclis’i toplantı salonunda yapılan Kasım ayı ilk birleşim toplantısında 3 gündem...

İl Genel Meclisi Kasım Ayı İlk Birleşimi Yapıldı

BİLECİK (İHA) – Bilecik İl Genel Meclisi Kasım ayı ilk birleşimi, Meclis Başkanı Serkan Yıldırım başkanlığında yapıldı.

İl Özel İdaresi İl Genel Meclis’i toplantı salonunda yapılan Kasım ayı ilk birleşim toplantısında 3 gündem maddesi görüşüldü. İlk gündem maddesi olarak, İl Özel İdaresi Mali Hizmetler Müdürlüğü tarafından 2015 Mali yılı bütçe tasarısı ve eki cetvellerinin 5302 sayılı kanunun 10. maddesi gereği görüşüldü. Bu gündem maddesi hakkında İl Özel İdaresi Genel Sekterleri Halis Nalbant, meclis üyelerini bilgilendirdikten sonra gündem maddesi görüşülmek üzere oy birliği ile Plan ve Bütçe Komisyonu’na sevk edildi. İkinci gündem maddesi olarak, İl Özel İdaresi Mali Hizmetler Müdürlüğü tarafından, 2015 Mali yılı bütçesinde Mali Hizmetler Müdürlüğü bütçesi içerisinde köylere hizmet götürme birliklerine ayrılacak ödeneklerin belirlenmesi talebinin görüşülmesi konusu hakkında Nalbant meclis üyelerini bilgilendirdi. Daha sonra gündem maddesi görüşülmek üzere oy birliği ile Plan ve Bütçe Komisyonu’na sevk edildi. Son gündem maddesi olarak ise; Bilecik İl Özel İdaresi İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğü tarafından, merkez Koyunköy köy yerleşik alanı ve civarı tespiti haritasının revize edilmesi talebinin görüşülmesi oy birliği ile kabul edildi.

Bu gündem maddesinin ardından ilk oturum kapatılırken, ikinci birleşimin ise yarın saat 10:00’da İl Özel İdaresi İl Genel Meclis’i toplantı salonunda yapılacağı belirtildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.