Osmaneli’den Yılın Son Umre Kafilesi Yola Çıktı

Osmaneli ilçesinden yılın son kafilesi olarak kutsal topraklara gidecek olan umreciler, sevenlerinin mutluluk gözyaşları arasında ilahiler ve Kur’an-ı Kerim okunarak gönderildi.Umre yolcuları Fatih Camii İmam Hatibi Osman Nuri Kahraman’ın...

Osmaneli’den Yılın Son Umre Kafilesi Yola Çıktı

banner390
Osmaneli ilçesinden yılın son kafilesi olarak kutsal topraklara gidecek olan umreciler, sevenlerinin mutluluk gözyaşları arasında ilahiler ve Kur’an-ı Kerim okunarak gönderildi.

Umre yolcuları Fatih Camii İmam Hatibi Osman Nuri Kahraman’ın dualarıyla ve güzel dilekleriyle kutsal topraklara yolcu edildi. Edabali Turizm Hac ve Umre Organizasyonu Sorumlusu Adem Ertuğrul, Osmaneli’den son umre kafilesinin yola çıktığını söyledi. Ertuğrul, "Son kafilede Osmaneli’den 60 kişi yer alıyor. Bizler umreye giden vatandaşlarımıza hizmet etmeyi, onlarla birlikte güzel şeyler yapmayı, güzel yolculuklar yapmayı, güzel ibadetler yapmayı ve onlara hizmet etmeyi seviyoruz. Onlar da bizi seviyorlar ki böyle teveccüh gösteriyorlar. Bu insanlar Allah’ın davetlileridir. Şuanda Allah’ın davetlilerini uğurlamanın duygusunu yaşıyoruz. Bu turlar inşallah önümüzdeki yılda da defaatle devam edecek" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.