Osmaneli’nde “girişimcilik Kursu” Başladı

Bilecik’in Osmaneli ilçesinde, Belediye Başkanlığı ile Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) işbirliği ile gerçekleştirilen “Girişimcilik Kursu” başladı.Osmaneli Sürekli Eğitim Merkezinde...

Osmaneli’nde “girişimcilik Kursu” Başladı

banner390
Bilecik’in Osmaneli ilçesinde, Belediye Başkanlığı ile Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) işbirliği ile gerçekleştirilen “Girişimcilik Kursu” başladı.

Osmaneli Sürekli Eğitim Merkezinde düzenlenen kursun amacının, ticari hayatta kendisine de yer bulmak isteyenlere girişimcilik ruhunu kazandırmak, yapmak istediği iş ile ilgili sağlam temeller üzerine kurulmuş bir iş planı hazırlayabilmek, pazar planı, üretim planı, yönetim planı ve finansal plan konularında deneyim kazanmak olduğu belirtildi. Osmaneli Belediyesi’nden yapılan açıklamada, bu kursun Osmaneli’ne kazancının, tarih ve turizm öncelikli ilçelerinde istihdama yönelik halkın çalışma gücünü artırmak ve kaliteli bir yaşam sürmesini sağlamak olduğunu belirtildi. Ayrıca Sürekli Eğitim Merkezimizde ilerleyen günlerde mesleki ve bireysel yetenekleri artırıcı ve özellikle dil eğitimleri verileceği bildirildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.