Sağlık-sen Yeni Yönetiminden Milletvekili Poyraz’a Ziyaret

Bilecik Sağlık-Sen’in yeni Başkanı Orhan Pir ve yardımcıları, Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz’ı Türkiye Büyük Millet Meclisinde ki makamında ziyaret etti.Bilecik genelinde 750 üyesi bulunan Sağlık-Sen’in yeni Şube Başkanı Orhan...

Sağlık-sen Yeni Yönetiminden Milletvekili Poyraz’a Ziyaret

banner390
Bilecik Sağlık-Sen’in yeni Başkanı Orhan Pir ve yardımcıları, Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz’ı Türkiye Büyük Millet Meclisinde ki makamında ziyaret etti.

Bilecik genelinde 750 üyesi bulunan Sağlık-Sen’in yeni Şube Başkanı Orhan Pir, Milletvekili Fahrettin Poyraz’a yapılacak sendikal çalışmalar ile ilgili bilgi verdi. Milletvekili Fahrettin Poyraz ise, Sağlık-Sen’in yeni yönetimi ile beraber sağlıkta güzel gelişmelerin olacağını ve birlikte birçok proje oluşturacaklarını söyledi. Ayrıca Poyraz, sivil toplum örgütleri ile birlikte çalışarak gelecekte daha iyi hizmetlerin verilebileceğinin altını çizdi.

Yapılan görüşmeye, Bilecik Sağlık-Sen Başkan Yardımcıları Şemsettin Yıldırım, Metin Karakuş, Ahmet Hanifi Pala, Uğur Yunusoğlu, Özgür Akın ve Dr. Ali Kaya katıldı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.