Ak Partili Çelik’ten Tatvan Standına Ziyaret

AK Parti Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik, Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen Bitlis Tanıtım Günleri’ndeki Tatvan standını ziyaret etti.Bitlis milletvekilleri Vedat Demiröz ve Vakit Kiler’le birlikte Bitlis Tanıtım...

Ak Partili Çelik’ten Tatvan Standına Ziyaret

banner390
AK Parti Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik, Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen Bitlis Tanıtım Günleri’ndeki Tatvan standını ziyaret etti.

Bitlis milletvekilleri Vedat Demiröz ve Vakit Kiler’le birlikte Bitlis Tanıtım Günleri’nin yapıldığı alana gelen AK Parti Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik, ziyaretler kapsamında Tatvan ilçe standını da ziyaret etti. Bitlis Valisi Orhan Öztürk, Tatvan Kaymakamı Murat Erkan ve Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin karşıladığı Çelik’e ikramda bulunulup, Tatvan’la ilgili basılan kitaplardan hediye edildi.

Tatvan Kaymakamı Murat Erkan ve Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy’dan tanıtım çalışmaları ve ilçeyle ilgili bilgi alan Hüseyin Çelik, daha sonra ekiple birlikte Tatvan yazısı ve Tatvan manzarasıyla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.