banner417
banner425
19 Aralık 2014 Cuma 19:56
59 Okunma
Evleri Soyan Hırsızları Polis Suçüstü Yakaladı
banner416
Bitlis’in Adilcevaz ilçesinde evlere girerek hırsızlık yaptıkları öne sürülen 3 kişi polis ekipleri tarafından yakalandı.

Adilcevaz ilçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri yaptıkları çalışmalarla ilçede suç işleyenlere darbe üstüne darbe vuruyor. Dün gece geç saatlerde Atatürk Mahallesi sapan taşı civarında Ö.Ş isimli şahsın bağ evine giren kişiler, yapılan ihbar üzerine emniyet ekipleri tarafından suçüstü yakalanarak gözaltına alındılar.

Gözaltına alınan şahıslardan A.S, E.S, ve H.S ilçe emniyet müdürlüğü ekipleri tarafından Cumhuriyet Savcılığına sevk edildi. Burada ifadeleri alınan şahıslar tutuklanarak Bitlis Cezaevine gönderildi.

İlçe Emniyet Müdürü Davut Küçüker, vatandaşların can ve mal güvenliklerini sağlamak amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini ifade ederek, "Ekiplerimiz dün gece yapılan bir ihbar üzerine, Sapan taşı civarında bir vatandaşın bağ evinde hırsızlık yapmaya çalışan kişileri suçüstü yakalayarak gözaltına aldı. Bu şahısların evlerinde yapılan aramalarda daha önce sahil şeridinde bulunan bir bağ evinden çalınan silahla birlikte 2 adet silah ele geçirdik ve çalıntı olan silahı sahibine teslim ettik. Vatandaşlarımızın şüphelendikleri durumlarda 155 Polis imdat merkezini aramalarını rica ediyoruz. Son günlerde yapılan çalışmalar ile hiçbir suça geçit vermeyen emniyet müdürlüğü personelimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426