Kaymakam Erkan’dan Ev Ziyaretleri

Bitlis’in Tatvan Kaymakamı Murat Erkan, eşi Çiğdem Erkan ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Beşir Avis ile birlikte maddi durumu iyi olmayan ailelerin sıkıntılarını yerinde görmek ve çözüm üretmek amacıyla ev ziyaretlerinde...

Kaymakam Erkan’dan Ev Ziyaretleri

banner390
Bitlis’in Tatvan Kaymakamı Murat Erkan, eşi Çiğdem Erkan ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Beşir Avis ile birlikte maddi durumu iyi olmayan ailelerin sıkıntılarını yerinde görmek ve çözüm üretmek amacıyla ev ziyaretlerinde bulunuyor.

Ev ziyaretleri kapsamında haftanın belli günlerinde eşi Çiğdem Erkan ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Beşir Avis ile birlikte ilçede bulunan maddi durumu iyi olmayan aileleri evlerinde ziyaret eden Kaymakam Murat Erkan, konuk olduğu evlerde vatandaşların sorunlarını birinci ağızdan dinliyor. Ziyaret edilen evlerde ailenin sıkıntılarını yerinde birebir görme fırsatı bulan ve sıkıntılarla birebir ilgilenen Kaymakam Erkan, ailelerin sıkıntılarını not alarak çözülmesi için ise talimat verirken, ziyaret edilen evlerdeki öğrencilerle de yakından ilgileniyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.